tampondruka

Tampodruka

Stikla, keramikas, ādas, koka, metāla, papīra virsmām un dažādiem plastmasas priekšmetiem.

gravesana

Lāzergravēšana

Metāls, koks, ādas.

sietspiede-uz-tekstila

Sietspiede+

Uz visiem audumu veidam, papīru, ādas un ādas imitācijas.

izsusana-aplikacijas

Izšūšanas

Visas audumu veidas.

pakalpojums-7

Transfērdruka+

Visas audumu veidas.

pakalpojums-8

Dekoldruka

Keramika, stikls, porcelāns

Suvenīri - TIE ir....


Suvenīrs (tulkojumā no franču valodas - atmiņa vai piemiņa) ir informatīvs priekšmets, kas saista mūsu atmiņas ar notikumu, kas tika iegādāts vai saņemts kā dāvana. Suvenīrs atgādina par atpūtas braucienu, patīkamu iepazīšanos vai svētkiem, un ir kompānijas reklāmas vizitkarte, uzņēmuma vadības attieksmes un uzmanības zīme darbiniekam, u.c.
Suvenīri vienlaicīgi var būt  gan oriģināli, gan funkcionāli noderīgi.
Suvenīri ir īpašs produkcijas veids tirgū, jo nav prece masu patēriņam. Pārsvarā suvenīru produkcija zināma tikai tām personām, kuras ir tieši iesaistītas reklāmā. Kļūdains ir viedoklis, ka suvenīri ir tikai tautiskas mantas, kas atrodami suvenīru veikalos. Patiesībā reklāmas suvenīri var būt jebkura plaša patēriņa prece ar Jūsu kompānijas logo. Tieši preces personificēšana atšķir to no plaša patēriņa precēm.

Suvenīri ar Jūsu logo neļaus aizmirst par Jūsu uzņēmumu ne mirkli. Nodrošiniet savus svarīgākos klientus, sadarbības partnerus un darbiniekus ar kvalitatīviem, noderīgiem un ērtiem suvenīriem, kas viņiem vienmēr būs pa rokai, un radīts iespaids ļaus atstāt konkurentus tālu aiz muguras!

Izvēloties suvenīrus no plaša piedāvātā asortimenta, svarīgākais ir mērķis, pieeja"no sirds", izsmalcinātība! Tad arī mērķis tiks sasniegts, un veiksme būs garantēta!

 

vairāk

Aktualitātes

mi-band-fitnesa-aproce
Mēs piedāvājam dažādas formas un materiāla atslēgu piekariņus ar personifikāciju.
20.01.2018
powerbank
Izgatavojam konfektes un šokolādes, dažādas vafeles, karameles un citus saldumus ar iepakojumu pēc jūsu individuāla dizaina. eriju dzīvi.
20.01.2018
mobila-turetaji
Vai Jūs meklējat oriģinālu dāvanu? Krūze - ne tikai tējas vai kafijas dzeršanai, bet arī labam garastāvoklim. Krūze ar fotogrāfiju vai interesantu dizainu...
16.01.2018